Бінотто підколов Mercedes: Вони вже як ми у 2021 році

Глава Ferrari порахував відставання Mercedes від лідерів в Іспанії. Вийшло не так уже й мало.

Команда Mercedes безперечно змогла додати до Гран Прі Іспанії, встановивши на свої машини оновлення. При цьому Джордж Рассел навіть фінішував попереду гонщика Ferrari Карлоса Сайнса, хоча і не зміг нічого протиставити обом пілотам Red Bull.

Однак такий прогрес не сильно вразив керівника Скудерії Маттіа Бінотто, який вважав за краще орієнтуватися на швидкість свого пілота Шарля Леклера.

Леклер зійшов у середині дистанції через відмову силової установки, але перед цим виграв поул, старт і впевнено лідирував у гонці.

«По-перше, я хочу їх привітати, вони напевно додали у швидкості, – сказав Бінотто про Mercedes. – У кваліфікації вони поступилися володареві поулу сімдесятих секунди, але при цьому треба враховувати, що тут коротке коло.

У гонці вони фінішували за 30 секунд позаду Red Bull. Якби наш Шарль Леклер не зійшов, то він був би на 40 секунд перед ними.

Ось і вважайте: програти 40 секунд за 66 кіл, це ті самі сім десятих з кола. Це приблизно там, де ми були минулого сезону».

Нагадаємо, що минулого року Ferrari посіла третє місце у Кубку конструкторів, так і не зумівши втрутитися у боротьбу Red Bull та Mercedes за лідерство.