Сайнс: Було складно, але я вірив у перемогу

Переможець Гран Прі Великобританії розповів про свою гонку – і про особливі стосунки із «Сільверстоуном». Карлос Сайнс випередив суперників на десятому етапі сезону Ф1 – після непростого початку йому допомогла вірна тактика Ferrari з переходом на свіжі шини та боротьба переслідувачів позаду. «Це було непросто, – зізнався гонщик після фінішу. – Мені заважали проблеми з балансом, особливо під час першого відрізка на шинах Medium. Макс [Ферстаппен] насідав, змушуючи мене атакувати у швидких поворотах. Але хоч би що відбувалося, я вірив, що перемога все одно можлива.

Мені потрібно було триматися у групі лідерів, а машина безпеки дала можливість знову очолити гонку. Ви можете собі уявити, як я нервувався перед рестартом, знаючи, що це мій шанс досягти своєї мети».

Гонка стала для Карлоса 150-а у кар’єрі. За всю історію Ф1 лише один пілот йшов до першої перемоги довше (Серхіо Перес, 190).

«Це чудово, – зізнався пілот. – Я виграв у 150-й гонці, виступаючи за Ferrari у Сільверстоуні. Чи можна просити про більше? Це особливий день, якого я ніколи не забуду.

Весь вікенд вийшов особливим. Сільверстоун – не просте місце для мене. Саме тут у 2010-му провів свою найпершу гонку, у Формулі BMW, а пізніше того ж сезону завоював перший поул.

І ось рівно 12 років по тому я стою на тому самому місці, але у Формулі 1 з Ferrari. Для мене це особливе місце. І дякую всім уболівальникам, що вони стали частиною всього цього і підтримували мене».

Завдяки перемозі Сайнс вийшов на четверте місце в загальному заліку Ф1, випередивши за очками Джорджа Расселла, що зійшов. Відставання іспанця від іншого гонщика Скудерії Шарля Леклера скоротилося до 11 балів.