Сайнс зібрався виграти Гран Прі Іспанії

Гонщик Ferrari націлився досягти максимального результату на домашньому етапі.

Цього сезону Ф1 Карлос Сайнс ще жодного разу не фінішував у гонці попереду свого партнера з Ferrari Шарля Леклера. І хоча іспанець кілька разів піднімався на подіум, ці результати виглядають не дуже яскраво в порівнянні з напарником, який вже двічі виграв і лідирує в загальному заліку.

Цього вікенд Формула 1 проведе Гран Прі на трасі «Каталунья» поблизу Барселони – очікується, що етап збере не менше 100 тисяч глядачів, причому багато хто приїде підтримати саме Сайнса.

Остання перемога місцевого пілота на іспанському етапі датується 2013 роком – тоді найсильнішим став Фернандо Алонсо, який також виступав за Скудерію.

Нинішня форма Ferrari дає Карлосу добрі шанси на успіх, хоча для цього і потрібно якимось чином випередити Леклера.

«Весь тиждень обіцяє вийти для мене дуже напруженим, – розповів Сайнс в інтерв’ю газеті AS. – Але я впевнений, що і задоволення вона принесе чимало.

Гран Прі Іспанії – особлива гонка, я завжди відчуваю підйом, беручи участь у ній. І емоції будуть набагато яскравішими, якщо вдасться вперше підкорити її подіум, а тим більше перемогти.

Трибуни, напевно, будуть повні. Це показує, що Формула 1 рухається у правильному напрямку, а також демонструє рівень підтримки, який спорт має в нашій країні.

Якщо вдасться виграти – це буде особлива історія, адже перемога стане для мене першою в кар’єрі. Фанати хочуть цього, але мені самому такий результат потрібний більше, ніж будь-кому.

Мені завжди добре вдавалися домашні перегони, і коли машина дозволяла, я завжди заробляв окуляри. На цей раз машина точно дозволяє претендувати на призовий фініш. Тож я ставлю собі за мету перемогти».

Раніше Карлос Сайнс сім разів виступав на Гран Прім Іспанії. У всіх цих перегонах він фінішував в інтервалі з шостого до дев’ятого місця. Його найкращими поки що є виступи у 2016 році за Toro Rosso та у 2020-му за McLaren.