Правила виїзного гола нема, в ЛЧ призначено овертайм. Перші постраждалі

Прослушать статью (бета)

В єврокубках влітку припинило діяти правило виїздного голу. 13 липня вперше це відчули команди на практиці.

У матчі першого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів грали боснійський «Борац» і румунський ЧФР «Клуж». У ньому вперше було застосовано нове правило УЄФА – не враховувати гостьові голи. Першу гру вдома виграв ЧФР «Клуж» з рахунком 3:1, а у матчі-відповіді в основний час був зафіксований рахунок 2:0 на користь «Бораца».

При колишньому правилі боснійський клуб мав би перевагу за рахунок гола, забитого на виїзді. Однак тепер були призначені два овертайми по 15 хвилин.

На 118-й хвилині ЧФР «Клуж» забив вирішальний гол, і «Борац» став першим клубом, який постраждав від скасування правила виїзного гола.